Psychologia dla zdrowia

Nowości w psychologii

W dniach 21–24 września 2017 r. odbył się Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, który w tym roku po raz pierwszy zyskał rangę Kongresu. Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia brzmiało „Psychologia dla Zdrowia Osoby i Społeczeństwa”.
 

W dniach 21–24 września 2017 r. odbył się Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, który w tym roku po raz pierwszy zyskał rangę Kongresu. Myślą przewodnią tegorocznego wydarzenia była „Psychologia dla Zdrowia Osoby i Społeczeństwa”.

Organizacja 36. Kongresu PTP spoczywała na Gdańskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Zjazd Naukowy Polskich Psychologów w Gdańsku odbył się już drugi raz. Przed 20 laty, również dzięki współpracy Oddziału Gdańskiego PTP i Uniwersytetu Gdańskiego, na Pomorzu obradowali i wymieniali się doświadczeniami psycholodzy z całego kraju. 

Otwierając obrady 36. Kongresu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Władze PTP oraz Uniwersytetu Gdańskiego wraz z kierownictwem Instytutu Psychologii wskazywali, że inicjatywa Kongresu jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla polskich psychologów, nazywając je świętem polskiej psychologii. Zachęcali przy tym do owocnych obrad i wymiany doświadczeń.

W uroczystym otwarciu Kongresu udział brali przedstawiciele władz miast Gdańska,...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI