UZDROWIĆ DRZEWO RODOWE. Przykłady z praktyki – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Najważniejszym i najpotężniejszym systemem, do którego przynależy istota ludzka, jest system rodzinny. Niniejsza publikacja łączy psychologię z genealogią, skupiając się na kwestii pomyślności życiowej. Autorka wyjaśnia, że nasze problemy, czy to natury materialnej, społecznej, czy uczuciowej, mają korzenie w drzewie genealogicznym – dwa, trzy, a nawet cztery pokolenia przed nami. Sukces materialny jest konsekwencją równowagi genealogicznej...

Przyszedł czas, by zrozumieć ukryte aspekty rodzinnej opowieści każdego z nas. Czy nasze drzewo genealogiczne tworzy nasze przeznaczenie? Czy wpływa na wybór zawodu, zdrowie i finanse? Czy wydarzenia z naszego życia są zaprogramowane, chociaż nie jesteśmy tego świadomi?

Autorka inspiruje do transformacji rodzinnej historii w źródło dobrobytu i rozwoju osobistego. W książce szeroko omówiono i poparto licznymi przykładami, pochodzącymi z wieloletniej praktyki psychogenealogicznej, wszystkie tematy istotne dla analizy rodzinnej opowieści – od pojawiania się w waszym drzewie genealogicznym kolejnych par, dzięki którym doszło do waszego poczęcia, poprzez sekrety rodzinne, pracę zawodową i finanse.

Wbrew temu, co się powszechnie sądzi, piramida genealogiczna w większości przypadków nie znajduje się w sytuacji równowagi, a wręcz przeciwnie. W drzewach genealogicznych możemy bowiem znaleźć ukryte strategie, takie jak nadawanie imion po przodkach, nieświadome odtwarzanie dat narodzin, zbieżność dat poczęcia czy śmierci, nakładanie się pokoleń, walka o pozycję wśród rodzeństwa, duża rozbieżność wieku małżonków czy przekazywanie nazwiska, które nie jest nazwiskiem biologicznego rodzica...

Pobierz fragment książki tutaj

O autorce:

Elisabeth Horowitz - terapeutka, wykładowczyni, założycielka Francuskiego Towarzystwa Psychogenealogicznego, autorka książek. Od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w badaniu i analizie drzewa genealogicznego i historii rodzinnych.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 10 sierpnia 2021

Wydanie: I

Oprawa: miękka

Format: 145x207 mm

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://virgobooks.pl/ksiazki/368-uzdrowic-drzewo-rodowe.html

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI