Serwis Zaufany Terapeuta już wystartował!

Nowości w psychologii Otwarty dostęp

Drodzy czytelnicy,
Mamy wielką przyjemność podzielić się z Wami świetną wiadomością. Już dzisiaj – 7 grudnia, premierowo przedstawiamy Państwu innowacyjną platformę Zaufany Terapeuta dla terapeutów i innych specjalistów zdrowia psychicznego oraz ich klientów.

Zaufany Terapeuta to serwis stworzony przez redakcje magazynów “Charaktery” oraz “Psychologia w Praktyce”, łączący klientów ze specjalistami, przeznaczony dla wszystkich osób, które poszukują pomocy dla siebie, dla swoich dzieci, w rodzinie, w związku.

Projekt tworzyliśmy z myślą o klientach i terapeutach – aby ułatwić klientom znalezienie specjalisty odpowiadającego konkretnym potrzebom, a terapeutom dotarcie do osób poszukujących terapii, konsultacji, pomocy.

Naszą misją jest zapewnienie łatwego dostępu do specjalistów i terapeutów zdrowia psychicznego w Polsce – tak aby każdy, kto boryka się z wyzwaniami życiowymi, mógł uzyskać pomoc zawsze i wszędzie. 

Jak działa portal? To proste!

Użytkownicy portalu – osoby, które szukają pomocy, mogą bezpłatnie założyć konto w serwisie, wyszukiwać specjalistów poprzez określenie problemu, z jakim się borykają, po imieniu i nazwisku terapeuty, specjalizacji czy mieście, w którym przyjmuje klientów. 

Umawianie się na wizyty nigdy nie było prostsze! Wystarczy, że klient spojrzy na kalendarz specjalisty i wybierze dogodny dla siebie termin. Może również opłacić wizytę bezpośrednio przez portal, a po zakończonym spotkaniu wystawić terapeucie opinię. 

Jak to wygląda od drugiej strony?

Jako terapeuta, psycholog czy psychoterapeuta możesz:

  • założyć bezpłatne konto na platformie za pomocą formularza,
  • stworzyć swój idealny profi-wizytówkę, w której podzielisz się z klientami informacjami na temat edukacji, certyfikatów, języków w których prowadzisz terapię, zdjęciami gabinetu, zainteresowaniami, publikacjami itd.,
  • prowadzić kalendarz wizyt,
  • w prosty sposób kontaktować się z pacjentami, 
  • wykupić wersję premium, w której czekają na Ciebie dodatkowe korzyści, takie jak nieograniczona liczba umawianych wizyt, ekskluzywna wizytówka i wiele więcej.                                  

            

Portal Zaufany Terapeuta jest bezpieczny. Nie musisz już szukać zewnętrznych narzędzi czy obawiać się ataku cyberprzestępców. Dane wrażliwe przetrzymywane są na dodatkowo zabezpieczonych serwerach. Sesje, obsługa wizyt online odbywają się na stronach zabezpieczonych certyfikatem SSL. 

            

Dlaczego warto założyć konto?

Terapeuto, daj się poznać. Dołącz do nas już dziś!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI