Kurs o technikach motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i w pracy z zastosowaniem praktyki mindfulness dostępny w promocyjnej cenie

Nowości w psychologii

Kurs „Mindfulness – techniki motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i w pracy” jest odpowiedzią na współczesny rynek pracownika oraz gwarancją zdrowego rozwoju indywidualnej ścieżki kariery, a w konsekwencji całej organizacji, co bezpośrednio przekłada się na zdrowie psychiczne samego pracownika, chroni go przed wypaleniem zawodowym i sprzyja budowaniu efektywnych relacji w zespole. Pokażemy Ci, jak możesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne, dzięki praktyce uważności!

Dlaczego warto zapisać się do kursu mindfulness?

Mindfulness, czyli uważność, to najbardziej uznane narzędzia managerów, liderów biznesu i zespołów HR w krajach skandynawskich, które budują równowagę między życiem osobistym a rozwojem kariery. Kurs o mindfulness przybliża wiedzę na temat uważności, jej prawidłowych praktyk i sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami na co dzień.

Kurs stworzony jest z myślą o osobach, które chcą pracować nad swoim życiem zarówno w środowisku pracowniczym, jak i codziennym. Wykształcone pod tym kątem psycholożki – Julia E. Wahl, Magdalena Mazurkiewicz i Wiesława Serkowska opracowały serię lekcji w formie audio, jak i wideo, które z łatwością obejrzysz w każdej chwili. Do tego dla każdego uczestnika kursu będą dostępne karty pracy oraz zestawy ćwiczeń do zespołowego lub samodzielnego wykorzystania.

Wiedza prelegentek w zakresie praktyki uważności pomogła stworzyć specjalistyczny kurs na temat mindfulness, który zbiera niezbędne informacje w tym zakresie. Przedstawione w nim liczne techniki i sposoby angażujące umysł i ciało, szkolą umiejętności niezbędne w trakcie codziennych czynności oraz w pracy, które pomagają wpłynąć na redukcję stresu i ogólnego złego samopoczucia psychicznego, ale przede wszystkim zapobiegają wypaleniu zawodowemu i pomagają znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym.

Jakie umiejętności zdobędziesz po kursie?

Praktyka uważności razem z technikami motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i pracy pomoże przede wszystkim konstruktywnie reagować w różnych emocjonalnych sytuacjach. Dzięki niemu:

  • udoskonalisz swoje zdrowie psychiczne,
  • nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami i natłokiem myśli,
  • wprowadzisz rekomendowane przez światowe autorytety nowe techniki rozwoju i motywowania inspirowane podejściem mindfulness w funkcjonowaniu organizacji,
  • otrzymasz zestawy ćwiczeń, które podniosą Twoją odporność emocjonalną i fizyczną,
  • dowiesz się, jak zwiększyć elastyczność działań i podnosić ich skuteczność,
  • będziesz potrafił trafnie oceniać sytuacje wymagające błyskawicznych decyzji.
     

Do kogo skierowany jest kurs?

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą świadomie pracować nad jakością życia, pracy, relacji oraz dla instytucji, dla których zdrowy rozwój i motywowanie pracownika są gwarantem sukcesu.

Spraw, aby Twoje zdrowie psychiczne było na wysokim poziomie każdego dnia, dzięki praktyce uważności. Za jedyne 199 zł otrzymasz dożywotni dostęp do filmów szkoleniowych, konkretnych praktycznych ćwiczeń i bazy wiedzy w jednym miejscu!

Zapisz się do kursu w promocyjnej cenie już teraz na UNIQSKILLS

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI